Kytice na Valentýna

Kytice na Valentýna z Květinářství GALERIE Brno pro dechberoucí první dojem. Precizně navázané květiny v romantickém stylu. Objednejte online kytici z nejstylovějšího květinářství v Brně. Můžete objednat i v předstihu a nastavit dodání na 14.2.         více info

Svátkem všech romantiků a zamilovaných je den sv. Valentýna, který každoročně připadá na 14. února. U nás se začal tento svátek slavit v 90. letech 20. století a v současnosti ho oslavují téměř dvě třetiny lidí.

Hlavně mezi mladými zamilovanými páry se stal mimořádně populární.

Na den sv. Valentýna se zamilovaní, ale nejen oni, navzájem obdarovávají. Mezi nejčastější dárky patří jednoznačně květiny a sladkosti. Kytice na Valentýna kupují zejména muži své milované polovičce, k nim připojí sladkost v podobě čokolády, ale může to být i parfém, spodní prádlo nebo šperk.

Jaké kytice na Valentýna v Brně?

Existuje mnoho barev i druhů květin a my Vám proto pomůžeme vybrat ty správné. Samozřejmě mezi top květiny patří růže. Růže je královnou mezi květinami a je symbolem lásky a krásy. Proto když chcete své milované osobě dát najevo, že je láskou Vašeho života, doporučujeme kytici růží. Můžete si vybrat kytice červených růží nebo kytici růžových růží. Pokud má Vaše drahá romantickou duši, vyberte jí kytici růžových růží. Tato barva v sobě ukrývá nejen lásku, ale také romantiku, jemnost a harmonii. Červená kytice růží symbolizuje zase lásku a vášeň.

I kytice červených tulipánů má v podstatě stejný symbolický význam jako růže a může posloužit jako vyznání lásky. Tulipány patří k typicky jarním květinám a u nás je nabízíme v nejrůznějších barvách. Nemusí to být červená barva kytice i kytice různobarevných tulipánů je skvělou volbou k obdarování. Takovou kyticí dáte obdarované osobě jasně najevo, že Vám je s ní dobře.

Žádost o ruku na Valentýna

Den sv. Valentýna je nejvhodnějším dnem v roce k požádání milované osoby o ruku. Možná jste nevěděli, ale v tento den se každoročně na celém světě uskuteční kolem 220 000 žádostí o ruku. K dokonalé žádosti o ruku patří jednoznačně kytice červených růží. Červená symbolizuje vášeň, sílu a samozřejmě lásku. Pokud jste přesvědčeni, že milovaná osoba je ta pravá a chcete ji požádat o ruku právě na den sv. Valentýna, určitě jí darujte kytici rudých růží.

Kytice na rozvoz na Valentýn v Brně

Pokud si stále nejste jistí, jakou kytici koupit milované osobě a nechcete právě růže nebo tulipány, můžete darovat kytici složenou z více druhů květin v jednom odstínu. Na Valentýna jsou pak vhodnou volbou kytice v červených nebo růžových odstínech. Obě barvy totiž symbolizují lásku. Pokud však preferujete určitý druh květin nebo naopak některé si nepřejete, není problém. Stačí říct. Všechny kytice v našem Květinářství GALERIE Brno jsou originální a uvážeme Vám je na míru. Dokonce zajistíme i dovoz kytice po Brně na adresu určení.

Zobrazuji všech 8 výsledků