Rozvoz květin Brno

  • Vícebarevné flowerboxy a kytice lze poslat kurýrem po Brně ihned,
  • donáška kytice jedné barvy je možná od nasledujícího pracovního dne.

U objednané květiny online nastavíte datum a orientační čas pro dovoz květin. Doručení květin v Brně zabezpečuje rychlý kurýr Messenger.       více info k donášce v Brně

Kytice online: donáška květin v Brně

Novinka! Kytice z naší tvorby můžete nyní objednat online. Nachystali jsme mnoho typů kytic a nafotili je pro vás z více perspektiv, ať si můžete vytvořit co nejlepší představu.

Fotografie jsou ilustrativní, reprezentují náš styl vazby. Vždy záleží na sezónní dostupnosti řezaných květin, náš květinový pult doplňujeme téměř denně, takže pokaždé naši floristé uvážou trochu jinou krásnou kytici na míru dle zvolené barevnosti a velikosti (určíte v objednávce od 799 Kč až do astronomických 2999 Kč).

Vícebarevnou kytici nebo flowerbox můžete nechat poslat kurýrem ještě v den objednávky (nejpozději do 17. hodiny). Dovoz květin v Brně trvá kurýrovi méně než 120 minut. U kytic jedné barvy radši preferujeme dodání až od nasledujícího dne – nemá smysl držet velké zásoby všech květin, bylo by to na úkor čerstvosti. Radši se na objednávky do druhého dne dozásobíme a tak máte jistotu, že kytice od nás obdarované/mu vydrží nejdéle.

U nás můžete poslat květiny po celém Brně za jednotnou cenu 169 Kč. Cenu rozvozu květin neschováváme pod vyšší cenu menší kytice – nemáme rádi tyto marketingové triky. Expresní přeprava po Brně není levná, takže “dopravu zdarma” můžeme nabídnout, ale až od hodnoty kytic 1 199 Kč.

S námi můžete poslat květiny online po celém Brně.

Zobrazeno 13 výsledků