Vícebarevná kytice (dovoz do 150 minut)

Vicebarevná kytice 1Vicebarevná kytice 2Vicebarevná kytice 3Vicebarevná kytice 4Vicebarevná kytice 5Vícebarevná kytice - online poslat kurýrem BrnoVícebarevná kytice - poslat kurýrem BrnoNaše balení kyticeVícebarevná kytice - doručení BrnoPrvní objednávka kytic na rozvoz v Brně přes náš eshopVícebarevná kytice s eukalyptem z Květinářství GALERIE BrnoVícebarevná kyticeVelká vícebarevná kyticeVícebarevná kytice s dominancí růžových a fialových květů
out of 5 5

599 2 999 

  • Doprava zdarma od 1499 Kč
    Kytice složená z květů více barev a odstínů s doplňkovou zelení. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.

Při objednávce vybíráte barevnost kytice a její velikost a my Vám v dané ceně navážeme nádhernou kytici na míru.

SKU: N/A Kategorie: Vázané kytice, Kytice na Valentýna

Popis

Kytice složená z květů více barev a odstínů s doplňkovou zelení. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.Při objednávce vybíráte barevnost kytice a její velikost a my Vám v dané ceně navážeme nádhernou kytici na míru.

Každá kytice je originál.

Pokud byste přece jenom preferovali určitý druh květiny nebo byste ho naopak nechtěli, můžete toto uvést do poznámky k Vaší objednávce.

Kytice na obrázku je ilustrativní – reprezentuje náš styl vazby, pro ukázku jsme použili větší kytici.

Cena dopravy po Brně je 69 Kč (cenu dovozu neschováváme do ceny rozvozových kytic, cena květin je stejná jako u nás na prodejně). Doprava ZDARMA je automaticky u kytic velikosti 1499 Kč a větších.

VELIKOST KYTICE

Proč od 599 Kč?
U nás na prodejně Vám rádi navážeme i levnější kytici cca od 300 Kč. Na eshopu nabízené velikosti kytic platí pouze pro rozvoz. Tady jsme se rozhodli jít do větších velikostí, aby byl zážitek pro obdarovaného výjimečný.

Proč neuvádíme přesný počet květů / velikost kytice?
Nákupní cena řezaných květin se v průběhu roku velmi mění. Nemáme nadsazené marže, které by už počítaly s výkyvy – přitom rozdíl může být až 70%. Nakupujeme výhodně přímo přes holandskou burzu a ceny pravidelně aktualizujeme podle nákupu. I díky tomu máme stabilně jedny z nejlepších cen řezaných květin v rámci Brna. Zákazník získá za svoji cenu tak velkou kytici, jako by si přišel k nám do květinářství.

PS: Pokud možno, vždy je lepší objednat kytici pár dní předem. Dokážeme se lépe zásobit a zaobstarat si na objednávky nejhezčí dostupné zboží.

Další informace

Velikost kytice

599 Kč, 699 Kč, 799 Kč, 999 Kč, 1299 Kč, 1499 Kč, 1799 Kč, 1999 Kč, 2499 Kč, 2999 Kč