Květiny Brno? Objevte u nás nevšední inspiraci

Naše květiny jsou krásně čerstvé

Interier našeho květinového království zdobí opravdu mnoho zeleně, o kterou svědomitě pečujeme a které vytváříme ideální prostředí. Hrnkové květiny si u nás užívají bohatý přísun slunečního svitu, naopak řezané květiny určené na vazbu v noci oddychují v profesionálním chladícím boxu, který se stará o dlouhou čerstvost díky chlazení na 5 °C. Květiny Brno? Navštivte naše Květinářství GALERIE v centru.

 

Můžete si tak být jisti, že u nás zakoupené rostliny dlouho vydrží v plné kráse.

 

Výběr řezaných květin určených pro vazbu:

Hlavní květinový pult

Pult s řezanými květinami

Květiny: Dárek, který vždy potěší… Ale kdy je darovat a komu?

Také se rádi chopíte každé příležitosti, v rámci které můžete někomu darovat krásnou kytici? Škoda jen, že těch příležitostí není mnoho… anebo je? Flórou můžete ostatní obšťastnit i jindy než k narozeninám, svátku či na Den matek. Připravili jsme pro vás několik tipů. Inspirujte se a zahrňte ostatní čerstvými květinami!

Květiny z lásky

Jak jinak vyznat ženě lásku než úžasnou kyticí? A když k ní připojíte originální vzkaz, úspěch je zaručen. Co třeba „100 růží – jednu za každý rok, který chci strávit po Tvém boku“ či „50 růží – jedna za každý důvod, proč Tě miluji“?

Květiny jako poděkování

Ne každý si libuje ve sladkostech a než udělat chybu výběrem nevhodné bonboniéry, raději poděkujte květinou. Třeba lékaři, který vám zachránil život operací, rodičům za jejich láskyplnou výchovu, kamarádce za hlídání psa během dovolené… příležitostí je víc než dost a garantujeme vám, že kytice vždy zahřeje u srdce.

Květiny jen tak pro radost

Nic nepotěší více než květina, kterou vám někdo dá jen tak. Co k tomu dodat? Snad jen to, že ani v tomto případě by neměl chybět trefný vzkaz. Třeba „Protože je pátek“ : )

Uvázaná kytice
Vázaná kytice z Květinářství GALERIE

Květiny pro muže? Dobrý nápad!

Kytici neocení jen žena – v posledních letech se ujal trend, kdy ženy zahrnují květinami muže. Ostatně proč ne, kdo kdy tvrdil, že jde o ryze ženskou doménu? A opět se nabízí mnoho různých příležitostí – třeba jako omluva za pozdní příchod z večírku, zbytečnou hádku apod.

Buďte moderní

Připojíte-li ke květinám vzkaz, nebojte se smajlíků, hashtagů či jiných prvků, které do moderní komunikace vnáší radost a šmrnc!

Řezané květiny pravidelně zásobujeme z nejprofesionálnějších velkoobchodů květin v Brně jako jsou Storge nebo Vonekl.

Příklad tvorby floristů Květinářství GALERIE Brno

Navázané květiny Květinářství GALERIE Brno

Navázané květiny Květinářství GALERIE Brno

Více z naší tvorby si můžete prohlédnout v galeriích Kytice z Květinářství GALERIE Brno.