Kytice v červeno-růžových odstínech

Kytice v červeno-růžových odstínech větší z boku - rozvoz BrnoKytice v červeno-růžových odstínech větší - rozvoz BrnoKytice v červeno-růžových odstínech z boku - rozvoz BrnoKytice v červeno-růžových odstínech - rozvoz BrnoKytice v červených odstínech - eshop BrnoKytice v červených odstínech - doručování BrnoKytice v červených odstínech - dovoz/rozvoz BrnoKytice v červených odstínech - poslat kurýrem BrnoKytice v červených odstínech - donáška BrnoKytice v červených odstínech - objednat online Brno
out of 5 5

799 2 999 

  • Doprava zdarma od 1499 Kč
    Kytice složená z květů v červených odstínech s doplňkovou zelení. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy     dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.

Při objednávce vybíráte barevnost kytice a její velikost a my Vám navážeme nádhernou kytici na míru.

SKU: N/A Kategorie: Vázané kytice, Kytice na Valentýna

Popis

Kytice složená z květů v červených a růžových odstínech s doplňkovou dekorační zelení. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.

Při objednávce vybíráte barevnost kytice a její velikost a my Vám navážeme nádhernou kytici na míru.

Každá kytice je originál.

Pokud byste přece jenom preferovali určitý druh květiny nebo byste ho naopak nechtěli, můžete toto uvést do poznámky k Vaší objednávce.

Kytice na obrázku je ilustrativní – reprezentuje náš styl vazby, pro ukázku jsme použili větší kytici.

Cena dopravy po Brně je 69 Kč (cenu dovozu neschováváme do ceny rozvozových kytic, cena květin je stejná jako u nás na prodejně). Doprava ZDARMA automaticky u kytice velikosti 1499 Kč a větší.

VELIKOST KYTICE

Proč od 599 Kč?
U nás na prodejně Vám rádi navážeme i levnější kytici cca od 300 Kč. Na eshopu nabízené velikosti kytic platí pouze pro rozvoz. Tady jsme se rozhodli jít do větších velikostí, aby byl zážitek pro obdarovaného výjimečný.

Proč neuvádíme přesný počet květů / velikost kytice?
Nákupní cena řezaných květin se v průběhu roku velmi mění. Nemáme nadsazené marže, které by už počítaly s výkyvy – přitom rozdíl může být až 70%. Nakupujeme výhodně přímo přes holandskou burzu a ceny pravidelně aktualizujeme podle nákupu. I díky tomu máme stabilně jedny z nejlepších cen řezaných květin v rámci Brna. Zákazník získá za svoji cenu tak velkou kytici, jako by si přišel k nám do květinářství.

PS: Pokud možno, vždy je lepší objednat kytici pár dní předem. Dokážeme se lépe zásobit a zaobstarat si na objednávky nejhezčí dostupné zboží.

Další informace

Velikost kytice

799 Kč, 1099 Kč, 1299 Kč, 1499 Kč, 1799 Kč, 1999 Kč, 2499 Kč, 2999 Kč