Smuteční věnec – lesní styl

out of 5 5

4 500 10 000 

Luxusní a důstojný vypichovaný smuteční věnec inspirovaný v lesním stylu s podkladovou zelení. Používáme zeleň dle aktuální dostupnosti, nejčastěji hederu, eukalyptus, pistácii, myrthu. V ceně věnce je stuha a ručně psaný text. Doručujeme také přímo do smutečních obřadních síní. Pokud se Vy sami nemůžete smutečního obřadu zúčastnit, doručíme smuteční věnec za Vás.

SKU: N/A Kategorie: Smuteční věnce

Popis

POPIS

Luxusní a důstojný vypichovaný smuteční věnec inspirovaný v lesním stylu s podkladovou zelení. Věnec na fotce je v decentním provedení, dle přání můžeme použít i červené bobule, šípky, dubové listí, šišky, jehličí nebo chvojí atd. Používáme zeleň dle aktuální dostupnosti, nejčastěji hederu, eukalyptus, pistácii, myrthu. Pokud ho po obřadu přemístíte k místu piety, vydrží při vhodném počasí i 2-3 týdny čerstvý díky aranžovací hmotě napuštěné vodou. Základ smutečního věnce tvoří aranžovací hmota a podstavec se zabudovaným stojánkem pro lepší stabilitu a jednodušší manipulaci.

 

STUHA
V ceně věnce je stuha a ručně psaný text. Barva stuhy na pohřební věnec je volitelná, zvolit můžete černou, bílou, krémovou, zlatou. Vzkaz na smuteční stuhu uvedeme dle vašeho přání, text na smuteční stuhu a její barvu nám prosím uveďte v poznámce v objednávce. 

 

VELIKOST
Smuteční věnec v lesním stylu je k dispozici v 3 velikostech (průměr): střední (65 cm), velký (75 cm) a extra velký (85 cm).

 

DORUČENÍ
Smuteční věnec Brno – doručení: Doručujeme na adresu, uvedenou v objednávce, ale také přímo do smutečních obřadních síní. Pokud se Vy sami nemůžete smutečního obřadu zúčastnit, doručíme věnec za Vás. Náš kurýr jí doručí na místo obřadu a předá pohřební službě. Za tuto službu se neúčtujeme žádný poplatek navíc. Pohřební věnec je následně pracovníkem ústavu viditelně vystaven spolu s ostatními pohřebními věnci a kyticemi.

 

#smuteční věnec brno – lesní styl, #pohřební věnec brno – lesní styl

Další informace

Velikost

60 cm, 70 cm, 75-80 cm, 100 cm