Smuteční věnec bílý – tvar srdce

out of 5 5

4 500 10 000 

Luxusní a důstojný vypichovaný smuteční věnec do tvaru srdce složený převážně z květů v bílých odstínech a podkladové zeleně. Používáme zeleň dle aktuální dostupnosti, nejčastěji hederu, eukalyptus, pistácii, myrthu. V ceně věnce je stuha a ručně psaný text. Doručujeme také přímo do smutečních obřadních síní. Pokud se Vy sami nemůžete smutečního obřadu zúčastnit, doručíme smuteční věnec za Vás.

SKU: N/A Kategorie: Smuteční věnce

Popis

POPIS

Luxusní a důstojný vypichovaný smuteční věnec do tvaru srdce složený převážně z květů v bílých odstínech a podkladové zeleně. Používáme zeleň dle aktuální dostupnosti, nejčastěji hederu, eukalyptus, pistácii, myrthu. Pokud ho po obřadu přemístíte k místu piety, vydrží při vhodném počasí i 2-3 týdny čerstvý díky aranžovací hmotě napuštěné vodou. Základ smutečního věnce tvoří aranžovací hmota a podstavec se zabudovaným stojánkem pro lepší stabilitu a jednodušší manipulaci. Foto je pouze ilustrativní, každý věnec tvoříme na míru jako originál.

 

STUHA
V ceně věnce je stuha a ručně psaný text. Barva stuhy na pohřební věnec je volitelná, zvolit můžete černou, bílou, krémovou, zlatou. Vzkaz na smuteční stuhu uvedeme dle vašeho přání, text na smuteční stuhu a její barvu nám prosím uveďte v poznámce v objednávce. 

 

VELIKOST
Smuteční věnec bílý ve tvaru srdce – je k dispozici v 4 velikostech (průměr): 60 cm, 70 cm, 75-80 cm a 100 cm. Námi vytvářené smuteční věnce jsou velké až extra velké a bohatě zdobené.

 

DORUČENÍ
Smuteční věnec Brno – doručení: Doručujeme na adresu, uvedenou v objednávce, ale také přímo do smutečních obřadních síní. Pokud se Vy sami nemůžete smutečního obřadu zúčastnit, doručíme věnec za Vás. Náš kurýr jí doručí na místo obřadu a předá pohřební službě. Za tuto službu se neúčtujeme žádný poplatek navíc. Pohřební věnec je následně pracovníkem ústavu viditelně vystaven spolu s ostatními pohřebními věnci a kyticemi.

 

#smuteční věnec brno – bílé srdce, #pohřební věnec brno – bílé srdce

Další informace

Velikost

60 cm, 70 cm, 75-80 cm, 100 cm