Kytice růžovo-bílých růží se zelení větší - rozvoz BrnoKytice růžovo-bílých růží se zelení větší z boku - rozvoz BrnoKytice růžovo-bílých růží se zelení - rozvoz BrnoKytice růžovo-bílých růží se zelení z boku - rozvoz BrnoKytice bílých růží - dovoz/rozvoz BrnoPugét bílé růže - rozvoz BrnoKytice bílých růží - ehop BrnoKytice bílých růží - doručování BrnoKytice bílých růží - donáška Brno
out of 5 5

799 2 999 

  • Doprava zdarma od 1499 Kč
    Kytice složená z růžovo-bílých růží dozdobených doplňkovou dekorační zelení. Dekorační zeleň kytici bílých růží obohatí, přidá jí na autenticitě – kombinování růží se zelení při vázání kytice umožňuje projevit talent našich floristů.

Vybíráme pouze velkokvěté růže dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě. Při objednávce vybíráte barevnost růží a velikost kytky a my Vám v dané ceně navážeme nádhernou kytici na míru.

SKU: N/A Kategorie: Kytice růží

Popis

Kytice složená z růžovo-bílých růží dozdobených doplňkovou dekorační zelení. Dekorační zeleň kytici bílých růží obohatí, přidá jí na autenticitě – kombinování růží se zelení při vázání kytice umožňuje projevit talent našich floristů. Vybíráme pouze velkokvěté růže dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě. 

Při objednávce vybíráte barevnost růží a velikost kytky a my Vám v dané ceně navážeme nádhernou kytici na míru.

Každá kytice je originál.

Pokud byste si přáli konkrétní počet růží, tak nás prosim před objednáním kontaktujte (po telefonu, mailem nebo přes FB Messenger) – upřesníme si, kterou velikost kytice máte objednat, aby velikost kytice odpovídala požadovanému počtu růží.

Kytice na obrázku je ilustrativní – reprezentuje náš styl vazby, pro ukázku jsme použili větší kytici.

Cena dopravy po Brně je 69 Kč (cenu dovozu neschováváme do ceny rozvozových kytic, cena květin je stejná jako u nás na prodejně). Doprava ZDARMA automaticky u kytice velikosti 1499 Kč a větší.

VELIKOST KYTICE

Proč neuvádíme přesný počet květů / velikost kytice?
Nákupní cena řezaných květin se v průběhu roku velmi mění. Nemáme nadsazené marže, které by už počítaly s výkyvy – přitom rozdíl může být až 70%. Nakupujeme výhodně přímo přes holandskou burzu a ceny pravidelně aktualizujeme podle nákupu. I díky tomu máme stabilně jedny z nejlepších cen řezaných květin v rámci Brna. Zákazník získá za svoji cenu tak velkou kytici, jako by si přišel k nám do květinářství.

PS: Pokud možno, vždy je lepší objednat kytici pár dní předem. Dokážeme se lépe zásobit a zaobstarat si na objednávky nejhezčí dostupné zboží.

Další informace

Velikost kytice

799 Kč, 1099 Kč, 1299 Kč, 1499 Kč, 1799 Kč, 1999 Kč, 2499 Kč, 2999 Kč