Vícebarevný květinový box z boku - rozvoz BrnoVícebarevný květinový box - rozvoz BrnoVícebarevný květinový box (flowerbox) - poslat kurýrem BrnoVícebarevný květinový box (flowerbox) - eshop BrnoVícebarevný květinový box (flowerbox) - detailVícebarevný květinový box (flowerbox) - online BrnoVícebarevný květinový box (flowerbox) - krásný a dlouho vydržíValentýnský květinový box na rozvozFlowerbox na rozvozKvětiny v krabičce (flower box) z Květinářství GALERIE BrnoFlower boxy BrnoVeliký květinový boxFlowerbox

Vícebarevný květinový box – flower box (Brno dovoz do 3 hodin)

out of 5 5

899 2 499 

  • Doprava zdarma od 1499 Kč
    Flowerbox složený z květů více barev. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.

Při objednávce vybíráte velikost a cenu boxu – my Vám v dané ceně vypícháme nádherný květinový box na míru.

SKU: N/A Kategorie: Flower boxy, Kytice na Valentýna

Popis

Flower box složený z květů ve více barvách. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.

Při objednávce vybíráte velikost a cenu květinového boxu – my Vám v dané ceně vypícháme nádherný květinový box na míru.

Každý flowerbox je originál připravený našimi talentovanými floristy.

Pokud byste přece jenom preferovali určitý druh květiny nebo byste ho naopak nechtěli, můžete toto uvést do poznámky k Vaší objednávce.

Květiny v krabici jsou vypíchané do speciální hmoty, která drží vodu – proto květiny v boxu vydrží stejně dlouho jako navázaná kytice.

Flowerbox na obrázku je ilustrativní – reprezentuje náš styl tvorby.

Cena dopravy po Brně je 69 Kč (cenu dovozu neschováváme do ceny rozvozových flower boxů, cena květin je stejná jako u nás na prodejně). Doprava ZDARMA automaticky u flower boxu velikosti 1499 Kč a větší.

VELIKOST FLOWER BOXU

U nás v květinářství Vám rádi připravíme i levnější variantu. Na eshopu nabízené velikosti platí pouze pro rozvoz. Tady jsme se rozhodli jít do větších velikostí, aby byl zážitek pro obdarovaného opravdu výjimečný.

Proč neuvádíme přesný počet květů / velikost flower boxu?
Nákupní cena řezaných květin se v průběhu roku velmi mění. Nemáme nadsazené marže, které by už počítaly s výkyvy – přitom rozdíl může být až 70%. Nakupujeme výhodně přímo přes holandskou burzu a ceny pravidelně aktualizujeme podle nákupu. I díky tomu máme stabilně jedny z nejlepších cen řezaných květin v rámci Brna. Zákazník získá za svoji cenu tak velký flower box, jako by si přišel k nám do květinářství.

PS: Pokud možno, vždy je lepší objednat kytici pár dní předem. Dokážeme se lépe zásobit a zaobstarat si na objednávky nejhezčí dostupné zboží.

 

Další informace

Velikost flowerboxu

899 Kč, 1099 Kč, 1499 Kč, 1999 Kč, 2499 Kč