Flowerbox v lesním stylu - rozvoz BrnoFlowerbox v lesním stylu z boku - rozvoz BrnoFlowerbox v lesním stylu detail - rozvoz Brno

Flowerbox v lesním stylu (Brno dovoz do 3 hodin)

out of 5 5

899 2 499 

  • Doprava zdarma od 1499 Kč
    Flower box složený z lesních plodů a květů v jehličí. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.

Při objednávce vybíráte velikost a cenu boxu – my Vám v dané ceně vypícháme nádherný květinový box na míru.

SKU: N/A Kategorie: Flower boxy

Popis

Flower box složený z lesních plodů a květů v jehličí. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.

Při objednávce vybíráte velikost a cenu  flowerboxu – my Vám v dané ceně vypícháme nádherný flowerbox v lesním stylu na míru.

Každý flowerbox je originál připravený našimi talentovanými floristy.

Pokud byste přece jenom preferovali určitý druh květiny nebo byste ho naopak nechtěli, můžete toto uvést do poznámky k Vaší objednávce.

Květiny v krabici jsou vypíchané do speciální hmoty, která drží vodu – proto květiny v boxu vydrží stejně dlouho jako navázaná kytice.

Flowerbox na obrázku je ilustrativní – reprezentuje náš styl tvorby.

Cena dopravy po Brně je 69 Kč (cenu dovozu neschováváme do ceny rozvozových flower boxů, cena květin je stejná jako u nás na prodejně). Doprava ZDARMA automaticky u flower boxu velikosti 1499 Kč a větší.

VELIKOST FLOWER BOXU

U nás v květinářství Vám rádi připravíme i levnější variantu. Na eshopu nabízené velikosti platí pouze pro rozvoz. Tady jsme se rozhodli jít do větších velikostí, aby byl zážitek pro obdarovaného opravdu výjimečný.

Proč neuvádíme přesný počet květů / velikost flower boxu?
Nákupní cena řezaných květin se v průběhu roku velmi mění. Nemáme nadsazené marže, které by už počítaly s výkyvy – přitom rozdíl může být až 70%. Nakupujeme výhodně přímo přes holandskou burzu a ceny pravidelně aktualizujeme podle nákupu. I díky tomu máme stabilně jedny z nejlepších cen řezaných květin v rámci Brna. Zákazník získá za svoji cenu tak velký flower box, jako by si přišel k nám do květinářství.

PS: Pokud možno, vždy je lepší objednat kytici pár dní předem. Dokážeme se lépe zásobit a zaobstarat si na objednávky nejhezčí dostupné zboží.

 

Další informace

Velikost flowerboxu

899 Kč, 1099 Kč, 1499 Kč, 1999 Kč, 2499 Kč