Vícebarevná kytice (dovoz do 150 minut)

Vícebarevná kytice (dovoz do 150 minut)Vícebarevná kytice (dovoz do 150 minut)Vícebarevná kytice (dovoz do 150 minut)Vícebarevná kytice (dovoz do 150 minut)Naše balení kyticeVícebarevná kytice (dovoz do 150 minut)První objednávka kytic na rozvoz v Brně přes náš eshop

Vícebarevná kytice (dovoz do 150 minut)

5 out of 5

799 2 999 

  • Doprava zdarma od 1499 Kč
    Kytice složená z květů mnoha barev a odstínů s doplňkovou dekorační zelení. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.

Při objednávce vybíráte barevnost kytice a její velikost a my Vám v dané ceně navážeme nádhernou kytici na míru.

Zrušit výběr
*
SKU: N/A Kategorie: Vázané kytice, Kytice na Valentýna

Popis

Kytice složená z květů mnoha barev a odstínů s doplňkovou dekorační zelení. Snažíme se vybírat zajímavé netradiční květy dle sezónní dostupnosti v nejvyšší kvalitě.Při objednávce vybíráte barevnost kytice a její velikost a my Vám v dané ceně navážeme nádhernou kytici na míru.

Každá kytice je originál.

Pokud byste přece jenom preferovali určitý druh květiny nebo byste ho naopak nechtěli, můžete toto uvést do poznámky k Vaší objednávce.

Kytice na obrázku je ilustrativní – reprezentuje náš styl vazby, pro ukázku jsme použili větší kytici.

Cena dopravy po Brně je 99 Kč (cenu dovozu neschováváme do ceny rozvozových kytic, cena květin je stejná jako u nás na prodejně). Doprava ZDARMA je automaticky u kytic velikosti 1499 Kč a větších.

Další informace

Velikost kytice

799 Kč, 1099 Kč, 1499 Kč, 1999 Kč, 2499 Kč, 2999 Kč